IMRS Historie

V posledních 15 letech se objevilo mnoho technologií v oblasti pulzního elektromagnetického pole (PEMF) pro domácí použití. Mnohé byly vyvinuty s předpokladem poskytnout pulsní elektromagnetické pole založené na důkazech v určité struktuře signálu, frekvenčním rozsah a intenzitě.

V současné době existuje už jen málo společností, protože inženýrství, vývoj, výroba a dodávky vyžadují spolehlivou, finančně stabilní a zkušenou podnikovou strukturu. Právní požadavky v určených zemích, zejména v oblasti komplementární a alternativní medicíny (CAM-sekce), se staly přísnější na ochranu integrity a bezpečnosti PEMF zařízeních.

Swiss Bionic Solutions je developerem a výrobcem systému iMRS a je jedinou společností na světě, která splňuje všechny požadavky jednotlivých zemích pro dodávání PEMF zařízení pro domácí použití. V USA je iMRS registrováno a regulováno s FDA. V Kanadě je iMRS v třídě II schváleno jako zdravotnický prostředek. V Evropě jsou iMRS systémy certifikovány jako třída IIa-lékařské přístroje v rámci směrnice EEC 93/42. Kromě toho všechny systémy mají základní CE-certifikát, stejně jako další upřesňující CB-certifikát, který zaručuje elektronickou bezpečnost a elektromagnetickou kompatibilitu ve většině zemí, včetně USA, Kanady a Austrálie. Swiss Bionic Solutions respektuje zákonné požadavky v rámci bezplatného a alternativní pole (CAM sekce) a nikdy nedělá žádné nepravdivé tvrzení. Jako seriózní firma Swiss Bionic Solutions s hrdostí přijímá svou odpovědnost při ochraně výkonné technologii PEMF a zajištuje účinné, spolehlivé a bezpečné aplikace s každým použitím.

93 42 eec
iso 13458
 
 
 

I přesto, že vědci zkoumali a prozkoumávali magnetické pole Země více než 5000 let, Swiss Bionic Solutions doporučuje, aby každý, kdo má zájem o tuto technologii pečlivě vybíral zdroje se spolehlivými informacemi. Velmi informativní internetové stránky s cennými daty a fakty o důkazech najdete na: www.pemf.com

Díky zbrusu novému iMRS nyní budeme moci sledovat a reagovat na biologické a fyzikální podmínky v lidském těle.
Tady začíná nová kapitola v fdahealth canadaoblasti digitální technologie (iMORE-Technologie = interaktivní monitorovací a regulační technika).